İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Birinci amatör kümede maçlar başlıyor

(85 Duygu)
(66 Duygu)
(69 Duygu)
(59 Duygu)
(72 Duygu)
(69 Duygu)
(83 Duygu)
 

sercan-ergin.jpg

Merhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, pazar günü start alacak olan Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme müsabakaları öncesindeki yaptığım izlenimlerimi siz değerli okurlarımla paylaşmak istiyorum.
Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme müsabakaları pazar günü muhtelif sahalarda başlayacak olan maçlarla başlıyor. Uzun yıllar Bafa Zeytinspor adı altında Muğla mahalli liglerinde Milas’ı temsil eden yeşil beyazlı takım maddi sıkıntılara rağmen üç yıldan beri Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer almakta zorda olsa birinci amatör kümede boy göstermektedir.
Yeşil beyazlı Bafa Zeytinspor pazar günü Milas sahasının bakımda olması nedeniyle karşı karşıya geleceği Milas Belediyespor müsabakasını Ören sahasında yapacaktır. Yeşil beyazlı ekip yıllardan beri sıkıntılı sezonlar geçirmesine rağmen Milasımızı Muğla mahalli liginde mütevazı bir şekilde temsil etti. Pazar günü Güllük sahasında grubun güçlü takımı Milas Gençlikspor ile karşılaşacak olan yeşil beyazlı takım mütevazı kadrosuyla sahaya çıkıp müsabakayı oynayacaklardır. Bafa Zeytinspor takımımızın yanı sıra grubun güçlü iddialı takımı Milas Gençlikspor kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Bafa Zeytinspor maçını Milas sahasının bakımda olması nedeniyle Ören sahasında oynayacaklardır. Milasımızı Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme ’de temsil eden gerek Milas Gençlikspor, gerekse Bafa Zeytinspor takımlarımıza oynayacakları ilk maçta başarılar diliyorum. Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’ de yer alan iki takımımızdan başka Milasımızı temsil eden bir başka Birinci Amatör Küme takımımız Güllük Gençlikspor pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Güllük sahasında Bodrum Göltürkbüküspor takımıyla karşı karşıya gelecek. Güllük Gençlikspor takımı Güllük’te ikamet eden kendi sporcularının yanı sıra Milas Dörtyol Gençlikspor’dan forvet oyuncusu Yavuz Estetik, Kaleci Adem Tekin ile sözleşme yaptılar. Güllük Gençlikspor, Milas Gençlikspor, Bafa Zeytinspor takımlarımıza pazar günü oynayacakları müsabakalarda başarılar diliyorum.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muğla’da mavi bayrak sayısı 117’ye çıktı
Amatör Futbol Ligleri 18 Temmuz'da başlayacak
11 sektöre yönelik önlemler açıklandı
Bodrum'da suç örgütüne operasyon: 4 gözaltı
14 gün sora ölü bulunan dağcının cenazesi 14 saatte kurtarıldı
Adil Usta’dan Acı Haber
Bakan Koca koronavirüste son durumu paylaştı!
Nöbetteki askere komutanın sürprizi duygulandırdı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech