İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

özgür1.jpgNail Çakırhan'ı 11 Ekim 2008'de yitirmiştik. Sanıyorum “Nail Çakırhan Günleri”nin 6'ncısını da Kasım 2013'te yaptık. Akyaka Yücelen Otel'de.. O yılın konusu “Gelenekten Çağdaşa Akyaka-Gökova Mimarisi” idi. Etkinlik Oktay ağabey yaşarken programlanmıştı ve paneli O yönetecekti, ama Ekinci ustası Nail Çakırhan’ı anacakken kendisi anılan olmuştu. Ben de 06 Kasım 2013 tarihli Hamle'de haberime “Nail Çakırhan ile Ekinci de anıldı” başlığı atmıştım.

özgür1.jpgDünkü yazımı “.. Önceki gün Oktay Ekinci'den kimsenin haberi yoktu... Dünde öyle... Üzülerek dün Mimarlar Odası'ndan Funda Dural'ı aradım. Derin bir soluk almamı sağladı... Mimarlar Odası'nın 22 Ekim'de bir anma programı varmış. Sevindim. Yerel yönetimlerimizin aklına gelmemiş olmasını artık bunca yıl sonra anlayabiliyorum...” diye tamamladım.
Önce bir düzeltme yapalım. Mimarlar Odası'nın o anma programı 16 Kasım'da Konakaltı Kültür Merkezi'nde yapılacakmış.
Önceki gün Funda Dural'ın ardından Menteşe ve Muğla Büyükşehir Belediyesi'ndeki ilgilileri aradım. Önceki yıllarda olduğu gibi oralarda yine bir kıpırtı yoktu...

özgür1.jpg“Karabağlar'da Muğla'nın ayranı kabardı sananlar aldanır” başlıklı yazımda, Muğla'da gündemin çok hızlı değiştiğini, takipte zorlandığımızı amlatırken, Üniversite'de Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan'ın rektörlüğün baş danışmanı yapılmasından, MHP‘nin 2014 Menteşe Belediye Başkanı adayı olan İçişleri Bakanlığı Başkontrolörlerinden Osman Can Yenice'nin Büyükşehir Belediytesi'ne Genel Sekreter Yardımcısı olarak getirilmesinden, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü‘nü vekaleten yürüten İlkay Türkoğlu'nun istifasından söz ederken, her konuyu ele alacağımızı söylemiştim.

Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Motorsiklet sürücüsü yaşamını yitirdi
Ata Ağaç ‘gelecek nesil’ için hasat edildi
“Osmanlıdan Cumhuriyete taşınan önemli bir yerel yönetim birimi”
Ukraynalı turist 7 bin 830 paket elektronik sigarayla yakalandı
Hazırlık maçında karşı karşıya geldiler
Yeni Milasspor U 16 takımı sezona iyi başladı
MSMMMO yöneticilerinden Milas Belediyesine ziyaret
Şehidin ismi mezun olduğu üniversitede yaşayacak

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech