İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

ozgur1.jpgMarmaris'te toplanan “Muğla Kent Konseyleri” sonuç bildirgesinde “Kıyılar Halka Verilsin” dedi.
Denize kıyısı olan ilçelerimizin kent konseyi oluşumları, “Kıyılar Halka Verilsin” demekle kalmadılar. Haykırmak, seslerini duyurmak için “kıyılar bizim” diyebilen Muğlalıları da hafta sonunda Akyaka'da buluşmaya çağırdılar.
Muğla'da “doğal ve tarihi çevre” için bugüne kadar pek çok eylem yapıldı. Hepsini yazmaya kalksak kitap olur. Sadece Muğla'da değil, Türkiye'de ilk “çevre eylemi”, bunu “gerçek çevreciler” bilirler; Gökova (Kemerköy) Termik Santralı'na karşı Milas-Ören'in “Türkevleri kadınları” yapmıştı.

ozgur1.jpgKabul etmek gerekirse, Hamle'nin kuruluşunun 44. Yıldönümü ve geleneksel “Yılın EN'leri” ödül töreni bu hafta Muğla'da ayrı bir gündem yarattı.
Törenden çıkarken “meraklı aramalar” yüzünden telefonumu kapatmak zorunda kaldım.
TBMM 28. Başkanı ve son Başbakan Binali Yıldırım'ın “Hamle'nin daveti” ile Muğla'ya gelişini “Hayati Nizamoğlu'nun AK Parti'ye İl Başkanı olacağına” yoranlar oldu!
Böyle bir niyet ve beklenti yok. Olmadı da...

ozgur1.jpgMuğla'nın köklü gazetelerinden Hamle'nin 44. kuruluş yıldönümü MUTSO Konferans Salonu'nda Muğla'nın sağını-solunu; siyaset-ticaret dünyasını; spor-kültür-sanat insanlarını; sivil hareketlerini biraraya getirdi.
TBMM 28. Başkanı ve son Başbakan Binali Yıldırım'ın ağırlanmasında kusursuzluk sergileyen Muğla Valisi Esengül Civelek etkinliğimizin en kısa konuşmasını yaparak şunları söyledi:

ozgur1.jpgYazılarımın facebook paylaşımlarında kullandığım “banner”ı bana Nejat Altınsoy hazırlamıştı. Kullanmaya başladığımda üzerinde “Basında 40 Yıl” ifadesi yeralıyordu.
O muhtemelen bunu Hamle'nin yaşını dikkate alarak yapmıştı.
Dün oturdum bu yazımı kaleme alırken “Hamle'nin 44. Yılı” diye başlık attım. Aklımdan geçmemişti. Hesapladım, benimde 44. yılımdı.

Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Yakınları tarafından ölü bulundu
Liderlik Maçına Çıkıyor…
Derince Barajına Karasu tehdidi
Böyle Muhtar Dostlar Başına
İdlib'de Hain Saldırı: 33 Askerimiz Şehit oldu
Kırsalda çalışmalara hız verildi
Muhtarlardan 47 bin 854 talep yüzde 95 çözüm
Zor günler geçiren Yeni Milas, lidere konuk olacak

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech