İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

BABACAN TAVIRLI SAYGIN BİR İSİM OLAN FEVZİ TOPUZ

(21 Duygu)
(13 Duygu)
(17 Duygu)
(13 Duygu)
(16 Duygu)
(17 Duygu)
(17 Duygu)
 

h. kocabiyik24032020.jpg

Sevgili okurlarım, Fevzi Topuz’u Muğla İl Genelinde çok sayıda vatandaş tanır ve bilir. Hele Milas’ta 3 Dönem boyunca Belediye Başkanlığı yapmış olduğu dönemde, halkın sevgi ve saygısını kazanmış değerli bir şahsiyettir. Fevzi Topuz, sert görünümlü olsa da insanlara karşı güler yüzlülüğünü elden bırakmayan, partili, partisiz her kesimle iç içe olan bir değerdir. Sevgili okurlarım, benim de yakınen tanıdığım dost canlısı bir isim olan Fevzi Topuz Milas’ta başarılı şekilde Belediye Başkanlığı yapmış mükafatı olarak da daha sonra CHP Milletvekili olarak görev almıştır. Kendisi muhalefet partisi yani CHP Milletvekili olmasına rağmen tüm Muğla Halkının isteklerini yerine getirmeye çalışan, saygın bir isimdir.

Fevzi Topuz, Milletvekilliği görevi sırasında CHP Genel Merkezi ve partililer tarafından kendisini kabullendirmiş olacak ki partinin üst düzey yöneticiliğini yapmış, partinin ön sıralarında bulunan Genel Başkan ve Genel Başkan Yardımcıları tarafından çok sevilmiş, Milletvekili olmamasına rağmen hala daha Ankara’dan aranan bir isim olarak bilinmekte. Sevgili okurlarım, Fevzi Topuz son bir yıldan bu yana ortalıklarda pek görünmüyor. Görünmeyişinin nedenini bilemiyoruz ama kendisi mühendis olduğu için, müteahhitlik işleriyle mi uğraşıyor acaba? Ama yinede sağlam bir CHP’li olduğu için partinin ilçe ve il kongrelerine gitmeyi ihmal etmiyor. Muğla İl Genelinde bulunan CHP’li kurmaylar fırsat buldukça Fevzi Topuz’la partiyle ilgili fikir alışverişinde bulunabiliyorlar. Bu da şunu gösteriyor, Milas’ta üç dönem Belediye Başkanlığı yapması ve bir dönem de Milletvekilliği’nde bulunmasının tecrübelerinden istifade ediyorlar. Benim de yakınen tanıdığım, saygın bir isim olan Fevzi Topuz’un il geneli’nde sevilen ve sayılan bir isim olduğunu belirtmek istiyorum. Sevgili okurlarım


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

32. Bölge Muğla Eczacı Odası; “Bizleri Derinden Üzmüştür”
Muğla Ticaret Ve Sanayi Odası’ndan Çağrı: “İşletmelerimizin mülk sahiplerinden kira desteğine ihtiyaçları var”
TOBB'dan Bankalara Çağrı: Şirketleri "Limit Bitti" diye Geri Çevirmeyin!
Bilim Kurulu Üyesinden "En Kritik Dönem" Uyarısı
Adliye ve cezaevinde de önlemler alındı
Milaslı Prof. Dr. Turgut: “Sosyal izolasyon mesafesine uyulmasını güçleştirebilir”
Limon İhracatı Ön İzne Tabi Tutuldu!
Muğla'nın Koronavirüs Risk Haritası Açıklandı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech