İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

can-pulak.jpgİnişli çıkışlı, kederli sevinçli, hüzünlü ve tasalı, moralli moralsiz bir yaşamı sürdürüyoruz.
Günümüz günümüze uymuyor. Kötü haberler, gelecekten sürekli kaygılar, sağlık sorunları, bıkkınlık-tükenmişlik duyguları, bıraksanız koyverecek insanı, şiddetli yaşam dalgalarında sürükleyecek. Böyle bir ortamda sığınacak sakin bir liman bulamazsanız, olumsuzluklar olumlu yönlerini de etkiliyor kişinin.
Şöyle ya da böyle hayat devam ediyor. Acıların ve sıkıntıların da ilacı var. Sabır, daha kötülere bakıp şükretmek, mücadele gücünü ve temponu yükseltmek, her şeyin biz insanlar için olduğunu düşünmek ve sahip olduğumuz değerleri fark etmek gibi… Her şeyin iyi, güzel ve mükemmel olduğu bir ülke yok yeryüzünde. Tıpkı her şeyiyle kötü, sevimsiz ve çirkin bir ülkenin olmadığı gibi…

can-pulak.jpgKızılay Türkiye’nin en güçlü ve en saygın bir yardım kuruluşudur. Savaşta ve barışta halkımızın kara gün dostu olan Kızılay’ımız, aynı zamanda toplumsal dayanışmamızı da sağlar.
Yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık desteği veren Kızılay, ilkyardım bilincini geliştirir, sürekli kampanyalarla kan toplar, savaşta ve afetlerde çok önemli görevler üstlenerek yaralıların yardımına koşar, ölenlerin ailelerine sahip çıkar. Özetle şefkatli kollarıyla tüm zor durumdaki insanımızı sarıp sarmalar.

can-pulak.jpgArtık şunu kestirmeden söylemek gerekiyor.

Bize aldanmayacak, yanılmayacak, akşamdan düşündüğünü kimseye sormadan, danışmadan, görüşmeden sabaha hayata geçirmeyecek, devletin kuruşunu yerine harcayacak, ayağını yorganına göre uzatacak, harama giden tüm yolları kesecek ve dini siyasete alet etmeyecek bir iktidar lazım.

Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Yakınları tarafından ölü bulundu
Liderlik Maçına Çıkıyor…
Derince Barajına Karasu tehdidi
Böyle Muhtar Dostlar Başına
İdlib'de Hain Saldırı: 33 Askerimiz Şehit oldu
Kırsalda çalışmalara hız verildi
Muhtarlardan 47 bin 854 talep yüzde 95 çözüm
Zor günler geçiren Yeni Milas, lidere konuk olacak

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech